Date pe termen

TOAMNA TERMEN 2019
Începe pe termen: Joi, 5 septembrie,,en,Luni 21 octombrie până vineri 1 noiembrie inclusiv,,en,Joi, 12 decembrie, la prânz,,en,Marți 3,,en,Miercuri, 4 septembrie,,en,Miercuri, 8 ianuarie,,en,Luni 17 februarie până vineri 21 februarie inclusiv,,en,Vineri, 3 aprilie, la prânz,,en,Marți, 7 ianuarie,,en,Miercuri, 22 aprilie,,en,Luni 25 mai până vineri 29 mai inclusiv,,en,Vineri, 3 iulie, la prânz,,en,Luni, 20,,en,Marți, 21 aprilie,,en
Jumătate termen: Monday 21st October to Friday 1st November inclusive
Capete pe termen: Thursday 12th December at lunchtime
Staff Training: Tuesday 3rd & Wednesday 4th September

Termen de primăvară 2020
Începe pe termen: Wednesday 8th January
Jumătate termen: Monday 17th February to Friday 21st February inclusive
Term Ends: Friday 3rd April at lunchtime
Staff Training: Tuesday 7th January

VARA TERMEN 2020
Începe pe termen: Wednesday 22nd April
Jumătate termen: Monday 25th May to Friday 29th May inclusive
Capete pe termen: Friday 3rd July at lunchtime
Staff Training: Monday 20th & Tuesday 21st April