Dönem Tarihleri

2021-22

Sonbahar dönemi,,en,9 Eylül Çarşamba - 10 Aralık Perşembe,,en,26 Ekim Pazartesi,,en,6 Kasım Cuma,,en,Personel Gelişim Günleri,,en,Pazartesi 7 ve 8 Eylül Salı,,en,Bahar Dönemi,,en,5 Ocak Salı - 26 Mart Cuma,,en,15 Şubat Pazartesi - 19 Şubat Cuma,,en,4 Ocak Pazartesi,,en,Yaz dönemi,,en,20 Nisan Salı - 8 Temmuz Perşembe günü,,en,31 Mayıs Pazartesi,,en,4 Haziran Cuma,,en,19 Nisan Pazartesi ve 7 Haziran Pazartesi,,en 2021

Inset for Staff: Monday 6th & Tuesday 7th September
Term Begins: Wednesday 8th September
Yarım Dönem: Monday 18th October – Friday 29th October
Dönem Sona Erdi: Tuesday 14th December after Christmas Nativity at midday

Spring Term 2022

Inset for Staff : Monday 10th & Tuesday 11th January
Term Begins: Wednesday 12th January
Yarım Dönem: Monday 14th – Friday 18th February
Dönem Sona Erdi: Friday 25th March at midday

Summer Term 2022

Inset for Staff : Tuesday 19th April
Term Begins: Wednesday 20th April
Bank Holiday: Monday 2nd May
Yarım Dönem: Monday 30th May – Friday 3rd June
Dönem Sona Erdi: Thursday 7th July at midday