Семестры

2021-22

Autumn Term 2021

Устаўка для персаналу,,en,Панядзелак 6-га,,en,Аўторак, 7 верасня,,en,Тэрмін пачынаецца,,en,Серада, 8 верасня,,en,Панядзелак 18 кастрычніка - пятніца 29 кастрычніка,,en,Аўторак 14 снежня пасля Каляднага Нараджэння апоўдні,,en,10-га панядзелка,,en,Аўторак, 11 студзеня,,en,Серада, 12 студзеня,,en,Панядзелак 14 - пятніца 18 лютага,,en,Пятніца, 25 сакавіка, апоўдні,,en,Аўторак, 19 красавіка,,en,Панядзелак 30 мая - пятніца 3 чэрвеня,,en,Чацвер, 7 ліпеня, апоўдні,,en: Monday 6th & Tuesday 7th September
Term Begins: Wednesday 8th September
Палову тэрміну: Monday 18th October – Friday 29th October
Term Ends: Tuesday 14th December after Christmas Nativity at midday

Spring Term 2022

Устаўка для персаналу,,en,Панядзелак 6-га,,en,Аўторак, 7 верасня,,en,Тэрмін пачынаецца,,en,Серада, 8 верасня,,en,Панядзелак 18 кастрычніка - пятніца 29 кастрычніка,,en,Аўторак 14 снежня пасля Каляднага Нараджэння апоўдні,,en,10-га панядзелка,,en,Аўторак, 11 студзеня,,en,Серада, 12 студзеня,,en,Панядзелак 14 - пятніца 18 лютага,,en,Пятніца, 25 сакавіка, апоўдні,,en,Аўторак, 19 красавіка,,en,Панядзелак 30 мая - пятніца 3 чэрвеня,,en,Чацвер, 7 ліпеня, апоўдні,,en : Monday 10th & Tuesday 11th January
Term Begins: Wednesday 12th January
Палову тэрміну: Monday 14th – Friday 18th February
Term Ends: Friday 25th March at midday

Summer Term 2022

Устаўка для персаналу,,en,Панядзелак 6-га,,en,Аўторак, 7 верасня,,en,Тэрмін пачынаецца,,en,Серада, 8 верасня,,en,Панядзелак 18 кастрычніка - пятніца 29 кастрычніка,,en,Аўторак 14 снежня пасля Каляднага Нараджэння апоўдні,,en,10-га панядзелка,,en,Аўторак, 11 студзеня,,en,Серада, 12 студзеня,,en,Панядзелак 14 - пятніца 18 лютага,,en,Пятніца, 25 сакавіка, апоўдні,,en,Аўторак, 19 красавіка,,en,Панядзелак 30 мая - пятніца 3 чэрвеня,,en,Чацвер, 7 ліпеня, апоўдні,,en : Tuesday 19th April
Term Begins: Wednesday 20th April
Bank Holiday: Monday 2nd May
Палову тэрміну: Monday 30th May – Friday 3rd June
Term Ends: Thursday 7th July at midday