Term időpontok

tavaszi félévben 2018

Term kezdődik: Kedd 9th January

Half Term: Hétfő 12th February to Friday 16th February inclusive

Term végek: Szerda 28th március 12.30 délután

nyári idő 2018

Term kezdődik: Kedd 24th április

munkaszüneti: Hétfő 7th Lehet

Half Term: Hétfő 28th Lehet péntekig 1utca June inclusive

Term végek: Szerda 11th július 12.30 délután

őszi félév 2018

Term kezdődik: Wednesday 5th September

Half Term: Monday 22nd October to Friday 2nd November inclusive

Term végek: Friday 7th December at 12.30 p.m.

tavaszi félévben 2019

Term kezdődik: Tuesday 8th January

Half Term: Monday 18th February to Friday 22nd February inclusive

Term Ends: Friday 5th April at 12.30 p.m.

nyári idő 2019 (Ideiglenes)

Term kezdődik: Wednesday 24th April

Half Term: Monday 27th May to Monday 3 rd June inclusive

Term végek: Wednesday 10th July at 12.30 p.m.